درباره ما

این شرکت متعهد است با همکاری منابع انسانی متخصص و متعهد جهت رشد و پیشرفت اقتصادی کشور و همچنین توسعه صنایع و اشتغال زایی خدمت رسانی نماید.

شرکت تولیدی مهندسی اصفهان سوییچ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ تحت عنوان وارد کننده لوازم برق صنعتی در بازار برق ایران شروع کرد و در ابتدا تحت برند FTC محصولات خود را به بازار عرضه کرد.

با توجه به سوابق مدیریت شرکت و شرایط اقتصادی کشور و شرکای فنی و بازرگان شرکت تصمیم برآن گرفته شد تا محصولات شرکت بصورت مرحله به مرحله با کسب دانش فنی از خارج از کشور و نیاز سنجی بازار داخل و مشاورت های اعضای محترم هیئت مدیره گروه FTC به سمت بومی سازی و تولید در داخل کشور عزیزمان ایران انجام شود.

این مهم باعث شد با بازدید از کارخانجات مختلف در کشور چین ، که دارای تولید محصولات مشابه بودند مراحل ابتدای تولید آغاز شود و ظرف مدت ۲ سال در سال ۱۳۹۲ اولین محصولات تولیدی این شرکت وارد بازار شد.

در سال ۱۳۹۳ گروه FTC منحل شد و مدیریت شرکت با تغییر سیاستهای تولیدی فروش برند اصفهان سوییچ را از سال ۱۳۹۳آغاز و طی سالهای گذشته محصولات جدید را تحت برند “اصفهان سوییچ ” “Isfahan Switch” به بازار عرضه کرده است.

این شرکت در طی سالهای گذشته موفق به واردات و تولید بیش از ۴۰ مدل انواع کلید های صنعتی شامل کلید های فشاری NC/NO ، کلید سلکتور فرمان ، کلید های امرجنسی ، چراغ سیگنال در رنگ ها و ولتاژ های مختلف، کلید های لیمیت سوییچ ، میکروسوییچ، … شده است و از ابتدای سال ۱۳۹۷ نسبت به بومی سازی و تولید اکثر محصولات مذکور شده است.

این شرکت در شرف اخذ تاییدیه ISO 9001 میباشد.

در خصوص کیفیت محصولات لازم به ذکر است این شرکت در شرف نصب آزمایششگاه کنترل کیفی جهت بررسی و تست های مورد نیاز بر اساس استاندارد IEC 60947-5 میباشد و امید است با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک چراغ سیگنال مراحل نصب واحد کنترل کیفی نیز به اتمام برسد.

سابقه تجارت این شرکت از سال ۱۳۸۶ تا به امروز به شرح ذیل میباشد:

واردات و تولید انواع تجهیزات برق صنعتی

واردات انواع ابزار آلات فشار قوی

واردات انواع ماشین آلات صنعتی خط تولید

واردات انواع تجهیزات سنگبری

واردات انواع محصولات پتروشیمی و نفتی

عرضه کننده انواع سرپیچ لامپ، چراغ آلات LED

واردات و تولید چندین ده محصولات صنعتی ، خانگی و …

این شرکت متعهد است با همکاری منابع انسانی متخصص و متعهد جهت رشد و پیشرفت اقتصادی کشور و همچنین توسعه صنایع و اشتغال زایی خدمت رسانی نماید و همگام با صنعت برق کشور عزیزمان ایران تمام تلاش خود را به سرانجام برساند.

با آرزوی موفقیت

محمد فرهادی

×

پشتیبانی آنلاین

× پشتیبانی آنلاین