محصولات

کلیدهای مینیاتوری و نشتی جریان

خانواده لیمیت سوییچ

خانواده میکرو سوییچ

نمایشگرها / میترها

خانواده پوش باتن قطر 22

خانواده کلیدهای قطر 16 و 30

سلکتور سوئیچ ها

خانواده وایرشو / اتصالات سرسیم

کلیدکنترل

کلیدکنترل

محصولات جدید

محصولات جدید

بیشتر بدانید...

آی سوئیچ در شهر من

نمایندگی های فروش ما در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در زمینه فروش محصولات می باشند.

مطالعه بیشتر

واحد R&D

واحد تحقیق و توسعه، برای دستیابی به سطح مطلوب در تولید محصولات و رضایت صددرصدی مشتریان بخش مهمی از شرکت ما می باشد.

مطالعه بیشتر

ویترین عیدانه و جشنواره فروش

آخرین اخبار تخفیفات و جشنواره های فروش را در این قسمت مشاهده کنید. همچنین میتوانید با عضویت در سایت آخرین تخفیفات را در تلفن همراه خود دریافت کنید.

مطالعه بیشتر

درباره ما

شرکت تولیدی مهندسی اصفهان سوییچ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ تحت عنوان وارد کننده لوازم برق صنعتی در بازار برق ایران شروع کرد و در ابتدا تحت برند FTC محصولات خود را به بازار عرضه کرد. با توجه به سوابق مدیریت شرکت و شرایط اقتصادی کشور و شرکای فنی و بازرگان شرکت تصمیم برآن گرفته شد تا محصولات شرکت بصورت مرحله به مرحله با کسب دانش فنی از خارج از کشور و نیاز سنجی بازار داخل و مشاورت های اعضای محترم هیئت مدیره گروه FTC به سمت بومی سازی و تولید در داخل کشور عزیزمان ایران انجام شود.

whatsapp

instagram

محصولات شرکت اصفهان سوییچ

محصولات شرکت
  • این شرکت در طی سالهای گذشته موفق به واردات و تولید بیش از ۴۰ مدل انواع کلید های صنعتی شامل کلید های فشاری NC/NO ، کلید سلکتور فرمان ، کلید های امرجنسی ، چراغ سیگنال در رنگ ها و ولتاژ های مختلف، کلید های لیمیت سوییچ ، میکروسوییچ، … شده است و از ابتدای سال ۱۳۹۷ نسبت به بومی سازی و تولید اکثر محصولات مذکور شده است.
کیفیت محصولات
  • در خصوص کیفیت محصولات لازم به ذکر است این شرکت در شرف نصب آزمایششگاه کنترل کیفی جهت بررسی و تست های مورد نیاز بر اساس استاندارد IEC 60947-5 میباشد و امید است با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک چراغ سیگنال مراحل نصب واحد کنترل کیفی نیز به اتمام برسد.

دفاتر مرکزی

دانشنامه